VRUCHTbaar 2012!
VRUCHTbaar 2012! Saai in het schap na de feestelijke decembermaand? Vul uw assortiment dan aan met vruchtenbroden en –broodjes, al sinds jaar en dag één van de specialiteiten van De Paauw.
Aantrekkelijke brood- en banketproducten met een alom gewaardeerde smaak. Vul 2012 met vruchten en maak er een vruchtbaar jaar van.
Bolletje onderweg
Krentenbollen gaan het hele jaar mee. Ze zijn het gezonde tussendoortje voor onderweg, voor jong en oud. Die van De Paauw zijn heerlijk zacht, met roomboter bereid, goed gevuld met krenten en rozijnen en verkrijgbaar in verschillende gewichten.
Voorjaar 2012: de vruchtenscone
Dat De Paauw een brood- en banketbakker is, bewijst de scone. De vruchtenscone van De Paauw smaakt naar brood en cake tegelijk. Hij is smeuïg en licht gezoet. Een product waar kinderen om bedelen en dat ouders niet kunnen weerstaan.
Schooljaar 2012: sneetje krentenbrood
Het gesneden krentenbrood staat bekend als specialiteit van De Paauw en behoeft eigenlijk geen betoog. Het doet het altijd goed als proefproduct in de winkel met een beetje roomboter, jam of kaas. Heerlijk in de broodtrommel.
Herfst 2012: de broeder
De Broeder is een opvallend product met een eigentijdse ambachtelijke uitstraling. Die dankt hij vooral aan zijn verpakking, een vol roomboterdeeg en de decoratie met een Victoria-beslag van amandelschaafsel, eiwit en suiker. Hij is goed gevuld met vruchten, amandel en spijs.
Wilt u meer weten over de diverse vruchtenbroodproducten van de Paauw? Vraag dan informatie aan via het productformulier of neem contact op met uw winkelaccountmanager of de afdeling verkoop op 0184 – 67 57 77.
